Miejsce z folkową duszą

Dom weselny | Sala bankietowa | Eventy

Folkowa Dolina – idealne miejsce na Twoje wesele w folkowym klimacie

  • Folkowa Dolina

Na pięciu hektarach powierzchni, wśród malowniczych, zalesionych pagórków, nieopodal centrum Dębicy położony jest niezwykły obiekt, w którym zorganizujesz huczne weselisko w ludowym klimacie.

Folkowa Dolina składa się z budynku głównego i nieco mniejszego „Domku dla Gości”, a także zewnętrznej, zadaszonej altany, gdzie w ciepłe dni przygrywa orkiestra i urządzamy parkiet taneczny. Ściany z drewnianych bali, kryte gontem dachy, charakterystyczna tradycyjna architektura - wszystko to sprawia, że w Folkowej Dolinie Goście czują się swojsko i przytulnie, a zewsząd bije kolorowa energia folkloru i muzyki.

Więcej

Sala weselna – drewniane detale, folkowa energia

  • Sala weselno-bankietowa
  • Folkowa Dolina

Nasza przestronna sala weselna może pomieścić nawet 200 gości, którzy będą czuli się tu swojsko i swobodnie, jak w prawdziwej tradycyjnej karczmie.

Drewniane ściany ze zdobionych bali, rzeźbione balustradki na piętrze, haftowane ludowo obrusy i serwetki, folkowe obrazy na ścianach – wszystkie te odpowiednio dobrane detale tworzą niezwykły klimat, który doskonale pasuje do wesela czy imprezy w tradycyjnym stylu.

Więcej

Kuchnia pełna regionalnych przysmaków

  • Folkowa Kuchnia
  • Folkowa Dolina

Kuchnia Folkowej Doliny, w dużej części oparta na podkarpackich recepturach, idealnie wpisuje się w radosny, energetyczny i swojski styl całego obiektu. Świetnie pasuje do wesela z folkowym pazurem i innych uroczystości rodzinnych czy biznesowych.

Wiemy, co lubią i czego oczekują od nas nasi Goście, dlatego oferujemy im wybór tradycyjnych dań wykonanych z dbałością o każdy detal i nutę smakową. Często interpretujemy je w nowoczesny sposób i zawsze podajemy w bardzo atrakcyjnej formie.

Więcej

Rozległy parking dla weselnych Gości

  • Parking
  • Folkowa Dolina

Folkowa Dolina położona jest na obszernej, pięcio hektarowej działce, dlatego mogliśmy pozwolić sobie na budowę naprawdę dużego parkingu. Podzielony na dwa szeregi, może pomieścić nawet 130-140 aut, w tym autokary. Żartujemy czasem, że jest właściwie nieograniczony, więc każdy z weselnych Gości może przyjechać własnym autem. Oczywiście nie róbcie tego i tak jak my – dbajcie o przyrodę.

Ważną informacją jest, że dla Gości Folkowej Doliny parking jest zawsze bezpłatny.

Więcej

Wóz z wiejskimi przysmakami

  • Folkowa Kuchnia
  • Folkowa Dolina

Wielkim hitem imprez organizowanych w Folkowej Dolinie jest od lat rustykalny, drewniany wóz pełen wiejskich przysmaków.

Znajdziecie na nim swojskie kiełbasy, warkocze domowych kabanosów, salcesony i kiełbaski myśliwskie. Do tego pieczone boczki, szynki, karkówki i kaszanki – wszystko pełne ziołowych i korzennych aromatów. Możecie zamówić także pieczonego mlecznego prosiaka w chrupiącej skórce.

Na Wiejskim stole nie może oczywiście zabraknąć swojskiego smalcu i kiszonych ogórków, a także – w końcu to Podkarpacie – tradycyjnych proziaków.

Więcej

O nas

Folkowa Dolina

Dobra zabawa, folklor, muzyka, kolory – to nas kręci, to daje nam pozytywnego kopa i sprawia, że nasza praca to czysta przyjemność i energia, którą dzielimy się z naszymi Gośćmi. Od lat organizujemy huczne weseliska, różnego rodzaju spotkania i imprezy rodzinne, ale też eventy dla firm – zawsze na folkowo, zawsze z przytupem.

Znajdziesz nas

Odezwiemy się na pewno

Zarezerwuj termin