Nasza przestronna sala weselna może pomieścić nawet 200 gości, którzy będą czuli się tu swojsko i swobodnie, jak w prawdziwej tradycyjnej karczmie.

Drewniane ściany ze zdobionych bali, rzeźbione balustradki na piętrze, haftowane ludowo obrusy i serwetki, folkowe obrazy na ścianach – wszystkie te odpowiednio dobrane detale tworzą niezwykły klimat, który doskonale pasuje do wesela czy imprezy w tradycyjnym stylu.

Dzięki wielu dużym oknom sala jest jasna, a za sprawą wysokiego stropu dużo tu powietrza i przestrzeni, co z pewnością docenią Wasi Goście, tańcząc przy ludowych rytmach do białego rana. Z wyczuciem dobrane oświetlenie podkreśla piękno dekoracji i całego wnętrza.

Ustawienia stołów zawsze dopasowujemy do liczby Gości i preferencji organizatorów, zawsze tak, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń i zapewnić poczucie komfortu, ale też przytulności.

Stylowo zaaranżowany i przyzdobiony stół dla Młodej Pary, Świadków i Rodziców to od lat nasza chluba, za którą jesteśmy często chwaleni. W przygotowanie go wkładamy całą naszą pasję, doświadczenie i umiejętności.